درباره ما

 روزگاری خرید تنها یک روش داشت، مراجعه به یک فروشگاه محلی. اما با پیشرفت تکنولوژی این روش خرید تغییر کرد. شیوه‌ای جدید در امر ارائه محصولات، تحت عنوان فروش آنلاین مورد توجه قرار گرفت. در خرید اینترنتی مشتری تنها طی دقایقی کوتاه و چند کلیک، محصولات مورد نظرش را دیده، مقایسه کرده، قیمت و ویژگی‌های آن را بررسی و در نهایت به سبد خرید خود اضافه می کند. 

 در خرید اینترنتی:
- مشکلاتی مانند: اصراف وقت در ترافیک، هزینه رفت‌و‌آمد و پارک ماشین وجود ندارد.  
 - انتخاب محصول بدون نظرات سلیقه‌‌ای و مصلحتی فروشندگان انجام می شود.

- با قرار دادن محصولات مشابه در کنار هم، می توان به مقایسه آنها از لحاظ کیفیت و قیمت پرداخت.

- نظرات سایر خریداران، که بی‌طرفانه محاسن و معایب محصول خریداری شده را بیان می‌کنند، دید.

 فروشگاه اینترنتی دنیای پوشاک، به کمک تیم منسجم از مدیران و نیروی انسانی متخصص، دلسوز و کارآمد سعی نموده سفارش‌های خرید، پیشنهادات و دیگر نیازهای مشتریان را به سرعت و رضایت آمیز پاسخ دهد. 

 ما با اولویت قرار دادن اصل مشتری مداری، تمام تلاش خود را در جهت کسب رضایت مشتریان خود انجام می‌دهیم. از مزایای فروشگاه اینترنتی دنیای پوشاک می‌توان به خرید مطمئن،کیفیت خوب، قیمت مناسب، پشتیبانی و خدمت رسانی به مشتریان از ابتدا تا انتهای فرایند خرید و ارسال، تلاش بر صداقت و جلب اعتماد مشتریان اشاره نمود.

 دنیای پوشاک تلاش می‌کند دوستی خوب همراه شما باشد. پوشاکی که در دنیای پوشاک می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده می‌شوند. چون جزییات برای ما مهم‌اند. در جهان شتاب‌زده‌ای که ما را احاطه کرده‌ است، دنیای پوشاک از شما دعوت می‌کند تا مکث کنید. برندها، جنس پوشاک و قیمت اجناس را ببینید و با خرید برای خود، همسر و کودکانتان لذت ببرید.